Souhlasím.
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
 
 
úvod | tisk | napište nám |
 -S nadhledem ve světě stavebnictví a realit.
 -S nadhledem ve světě stavebnictví a realit.
 -S nadhledem ve světě stavebnictví a realit.
 -S nadhledem ve světě stavebnictví a realit.
 -S nadhledem ve světě stavebnictví a realit.
 -S nadhledem ve světě stavebnictví a realit.
 -S nadhledem ve světě stavebnictví a realit.
 -S nadhledem ve světě stavebnictví a realit.

Soutěž Zasedačka roku 2015 vyhlásila vítěze

Etnetera
27.02.2016  |  Petr Bayer Aktualizováno: 26.02.2016

Letošní ročník soutěže Zasedačka roku zná vítěze. V hlavní kategorii zvítězila J&T Banka, Kancelář jako DNA firmy Ogilvy & Mather, jako nejatraktivnější pracovní prostředí byl oceněn JetBrains, kategorii Zdravá kancelář vyhrálo LIKO-S, Kanceláře pro budoucí výzvy vyhrála Etnetera Group a Cenu veřejnosti získal Paper Hub. Do soutěže se přihlásilo přes 80 firem, odborná porota vybírala z 33 finalistů. Předsedkyní poroty byla architekta Eva Jiřičná. Oznamuje to CBRE.

„Prostory vítězných firem všeobecně mají společnou vlastnost. Jsou navrženy pro spokojenost osob, které je využívají. Jsou místem, kde lidé samostatně nebo kolektivně pracují, schází se, mají možnost uvolněné komunikace mezi sebou. Jejich prostory jsou vhodné pro kreativní práci a zároveň jsou nedílnou součástí kanceláří. Jsem ráda, že se tento přístup objevuje i v českých firmách,“ říká Jiřičná. „Oproti minulému ročníku jsme letos rozšířili počet kategorií, které hodnotí kancelářské prostory z různých úhlů pohledu,“ dodává Petra Lávičková z CBRE.

Novými kategoriemi byly Zdravá kancelář, jejímž odborným garantem je Česká rada pro šetrné budovy a Kanceláře pro budoucí výzvy. V kategorii Zdravá kancelář se společnosti hodnotily především z pohledu vlivu na zdraví, produktivitu a spokojenost zaměstnanců. Mezi hlavní kritéria patří dostatek denního světla a čerstvého vzduchu, akustické podmínky, velikost pracovního prostoru, zda kanceláře podporují produktivitu a jsou v nich zahrnuty prvky zeleně. „Již v prvním ročníku kategorie Zdravá kancelář bylo vidět, že si společnosti začínají uvědomovat důležitost kvalitního a zdravého prostoru pro práci. U společnosti LIKO-S vyzdvihujeme přístup této české rodinné firmy, která se nebála takto výjimečného experimentu a zejména toho, že do vítězného projektu umístila zaměstnance svého vývojového centra,“ líčí Simona Kalvoda z České rady pro šetrné budovy.

Kategorii Kanceláře pro budoucí výzvy hodnotila porota z pohledu inovativních technologií, flexibility nebo jak společnost při budování kanceláře myslela na budoucí vývoj firmy a zaměstnance. „Kancelář pro budoucí výzvy je vybavena inovativními technologiemi a poskytuje trvale udržitelná řešení pro přicházející výzvy. Přesně tyhle atributy jsme našli v kancelářích Etnetera. Vzhledem k tomu, že inovativní IT technologie jsou jádrem jejich podnikání, existují jako přirozená součást firmy. Prostory jsou vysoce variabilní a schopny jak pojmout nové zaměstnance, tak i flexibilně vyhovět potřebám těch současných a to třeba díky mobilním příčkám a nábytku nebo polohovatelným kladkosvětlům,“ vysvětluje generální ředitelka Skanska Property Czech Republic Marie Passburgová.

Další články k tématu

 

Odběr newsletteru

Aktuality

17.06.2016 Cenu Skypaper na ČDS získala silnice a most v Kojicích

Cenu magazínu Skypaper na celostátní soutěži Česká dopravní stavba, technologie, inovace 2015 získala modernizace…

19.05.2016 Průzkum Skypaper: Růst letos očekává polovina stavebních firem

Stavební firmy mírně snižují svůj optimismus, když růst v letošním roce očekává 49,5 procenta (51 % loni v říjnu).…

Archiv aktualit

Rychlé vyhledávání

Anketa

Jaká legislativa působí vaši firmě největší problémy?

EIA
 
stavební zákon
 
Pražské stavební předpisy
 
zákon o zadávání veřejných zakázek
 
jiná
 

Fotogalerie

Fotogalerie

Kalendář akcí

«« září 2016 »»
 
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Kontakt

Petr Bayer
Jilemnického 2238
53002 Pardubice
Česká republika
tel.:+420 466 304 732
mobil:+420 602 309 872
e-mail:bayer@skypaper.cz info@skypaper.cz
 
 
O nás | Novinky | Newsletter | Akce | Památky | Personálie | Stavba | Kontakt | Skyscrapers | Rozhovor | KARIÉRA | Fotogalerie | Názory čtenářů | Pomáháme dětem