Energeticky pasivní projekt Na hvězdárně Třebešín v Praze dokončil hrubou stavbu. V rezidenčním areálu vzniknou tři domy s 65 byty a soukromý park s řadou zábavních prvků. Developer plánuje kolaudaci na jaře 2021, aktuálně je k dispozici posledních osm volných bytových jednotek.
Po realizaci hrubé stavby se generální dodavatel věnuje montáži dřevěných oken s izolačními trojskly, instalaci vnitřních rozvodů a práci na fasádě. „Přestože jsou byty v projektu určené především pro vlastní bydlení, můžeme případným investorům zprostředkovat také jejich pronájem a správu,“ říká obchodní ředitel JRD Pavel Krumpár.
Rezidenční areál vyrůstá nedaleko stanice metra linky A – Želivského. Vstupní portály od sebe odliší domovní znamení pojmenovaná Andromeda, Kozoroh, Orion, Vodnář, Střelec a Kasiopeja. Dětské prolézačky sou podobné kosmickým plavidlům a trenažérům pro výcvik astronautů, zahradní domek má kopuli a dalekohledem. V projektu vznikne i zázemí pro cyklisty a příprava k instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily.
Již 19. ročník celostátní soutěže Česká dopravní stavba, technologie a výrazná inovace v dopravě (ČDS&T) otevřel své…
Dopravní trendy budoucnosti jsou hlavním tématem 7. ročníku konference Chytrá a čistá mobilita, která se uskuteční…
Na jaké oblasti ve stavebnictví by se měla nová vláda především zaměřit?
výstavba dálnic a silnicPetr Bayer | |
Jilemnického 2238 53002 Pardubice Česká republika | |
mobil: | +420 602 309 872 |
e-mail: | bayer@skypaper.cz info@skypaper.cz |